Т  И  Н  Е  Й  Д  Ж  Е  Р  Ы

Для тех, кто учится и учит


Главная Мой профиль Выход                      Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | RSS
Четверг, 16.05.2024, 14:43:45
» МЕНЮ САЙТА
» ОТКРЫТЫЙ УРОК

 РУССКИЙ ЯЗЫК

РУССКАЯ ЛИТЕРАТУРА

НАЧАЛЬНАЯ ШКОЛА

УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК

ИНОСТРАННЫЕ ЯЗЫКИ

УКРАИНСКАЯ ЛИТЕРАТУРА

ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА

МАТЕМАТИКА

ИСТОРИЯ

ОБЩЕСТВОЗНАНИЕ

БИОЛОГИЯ

ГЕОГРАФИЯ

ФИЗИКА

АСТРОНОМИЯ

ИНФОРМАТИКА

ХИМИЯ

ОБЖ

ЭКОНОМИКА

ЭКОЛОГИЯ

ФИЗКУЛЬТУРА

ТЕХНОЛОГИЯ

МХК

МУЗЫКА

ИЗО

ПСИХОЛОГИЯ

КЛАССНОЕ РУКОВОДСТВО

ВНЕКЛАССНАЯ РАБОТА

АДМИНИСТРАЦИЯ ШКОЛЫ

» РУССКИЙ ЯЗЫК
МОНИТОРИНГ КАЧЕСТВА ЗНАНИЙ. 5 КЛАСС

ОРФОЭПИЯ

ЧАСТИ РЕЧИ


ТЕСТЫ В ФОРМАТЕ ОГЭ.
   5 КЛАСС


ПУНКТУАЦИЯ В ЗАДАНИЯХ И
  ОТВЕТАХ


САМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ
  РАБОТЫ.10 КЛАСС


КРОССВОРДЫ ПО РУССКОМУ
  ЯЗЫКУ
» ЛИТЕРАТУРА
ВЕЛИЧАЙШИЕ КНИГИ ВСЕХ
  ВРЕМЕН И НАРОДОВ


КОРИФЕИ ЛИТЕРАТУРЫ

ЛИТЕРАТУРА В СХЕМАХ И
  ТАБЛИЦАХ


ТЕСТЫ ПО ЛИТЕРАТУРЕ

САМЫЕ ИЗВЕСТНЫЕ МИФЫ И
  ЛЕГЕНДЫ


КРОССВОРДЫ ПО ЛИТЕРАТУРЕ
» ИСТОРИЯ
» АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК
ИНОСТРАННЫЕ ЯЗЫКИ.
  РАЗГОВОРНЫЕ ТЕМЫ


САМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ РАБОТЫ
  ПО АНГЛИЙСКОМУ ЯЗЫКУ


ТЕСТЫ ПО ГРАММАТИКЕ
  АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА


ТЕМАТИЧЕСКИЙ КОНТРОЛЬ.
  9 КЛАСС


ПОДГОТОВКА К ЕГЭ ПО
  АНГЛИЙСКОМУ ЯЗЫКУ


КРОССВОРДЫ ПО
  АНГЛИЙСКОМУ ЯЗЫКУ
» МАТЕМАТИКА - ЦАРИЦА НАУК
» БИОЛОГИЯ
» ГЕОГРАФИЯ
» ФИЗИКА
» Категории раздела
РУССКИЙ ЯЗЫК [380]
УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК [255]
ИНОСТРАННЫЕ ЯЗЫКИ [471]
РУССКАЯ ЛИТЕРАТУРА [699]
УКРАИНСКАЯ ЛИТЕРАТУРА [264]
ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА [190]
МАТЕМАТИКА [307]
ИСТОРИЯ [318]
ФИЗИКА [218]
БИОЛОГИЯ [341]
ХИМИЯ [262]
ГЕОГРАФИЯ [180]
АСТРОНОМИЯ [57]
ИНФОРМАТИКА [200]
О Б Ж [195]
ЭКОНОМИКА [98]
ЭКОЛОГИЯ [146]
ФИЗКУЛЬТУРА [257]
МУЗЫКА [172]
ИЗО [191]
НАЧАЛЬНАЯ ШКОЛА [638]
ТЕХНОЛОГИЯ [197]
ВНЕКЛАССНАЯ РАБОТА [371]
КЛАССНОЕ РУКОВОДСТВО [206]
АДМИНИСТРАЦИЯ ШКОЛЫ [134]
ПСИХОЛОГИЯ [69]
МХК [74]
ОБЩЕСТВОЗНАНИЕ [65]

ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ З РОЗДІЛУ «ФОНЕТИКА. ГРАФІКА. ОРФОГРАФІЯ. ОРФОЕПІЯ». КОНТРОЛЬНЕ АУДІЮВАННЯ ТЕКСТУ НАУКОВОГО СТИЛЮ
26.04.2011, 21:33:15
Мета: перевірити рівень навчальних досягнень з теми «Фонетика. Графіка. Орфографія. Орфоепія»; з'ясувати можливі не­доліки в опануванні мовною теорією; удосконалити вмін­ня логічно мислити, порівнювати, узагальнювати, робити висновки; здійснити перевірку здатності п'ятикласників сприймати незнайомий текст, розуміти й запам'ятовувати фактичний зміст, тему й основну думку тощо.

Форма проведення тематичного оцінювання: виконання завдань тестово­го характеру.

Тип уроку: урок оцінювання навчальних досягнень учнів.

ХІД УРОКУ

I.Організаційний момент

II. Повідомлення теми, мети й завдань уроку

II. Підготовча робота

Мотивація навчальної діяльності учнів, ознайомлення із критеріями оцінювання тестових завдань. Проведення інструктажу щодо виконання завдань тестового характеру. Поділ учнів класу за варіантами.

IV. Виконання тестових завдань

 

I варіант

1. Знайти правильне твердження:

а) український алфавіт складається з 38 літер;

б) приголосних звуків усього 33;

в) звук [й] завжди твердий;

г) звуків мовлення всього 38.

2. Знайти помилку в записі твердих і м'яких приголосних:

а) [ж ] — [жЧ; [л] — [л']; [н] [н'];

б) [р] [р']; [м] [мі; [в] [в'];

в) [с] [сі; [ц] [ц]; [д] [ді;

г) [п] [пі; [ф] — [ф']; [к] — [к'].

3. Знайти рядок слів, у яких немає глухих приголосних:

а) маєток, журба, їжак;

б) сад, куток, додому;

в) доїдає, левада;

г) княжна, знання, десь.

4. Знайти рядок слів, у якому всі мають м'які приголосні:

а) чай, море, міна;

б) ніколи, земля, листок;

в) йод, ферма, лікар;

г) дім, тінь, лисиця.

5. Знайти рядки слів, у яких букви я, ю, є, ї позначають два звуки:

а) явір, м'язи, Юля, моряк;

б) журбою, сядь, в'юн, ряд;

в) сім'я, м'яч, солов'ї, юрист;

г) Юрій, ярок, рядок, мох.

6. Знайти рядки слів, у яких допущені помилки при переносі:

а) ві-ю, ро-зказати, зас-телити, гра-йся;

б) під-живлення, від-дати, ро-зохотити, див-ний;

в) ход-жу, під-золистий, піді-гріти, рай-он;

г) Куз-бас, крає-знавство, дав-нього, вози-ти.

7. Знайти рядки слів, у яких неправильно наголошені слова:

а) дошка, високо, чорноліс, заспів;

б) чотириразовий, мережа, кронистий, засланець;

в) чорнослив, чавити, кропива, кулінарія;

г) кулінарія, яблуневий, дрова, олень.

8. Знайти рядок слів, у якому всі слова записані за орфографічними пра­вилами:

а) тимпература, човен, велитень, учень;

б) медок, сердиться, реве, тривога;

в) очерет, тимпература, севина;

г) серпинь, зелений, летати, систра.

9. Знайти рядок слів, у яких пишеться буква ґ:

а) г(ґ)алоша, г(ґ)орло, г(ґ)ризун, ґ(г)абарит;

б) г(ґ)арантія, г(ґ)ріх, г(ґ)риф, ґ(г)ава;

в) г(ґ)винт, ґ(г)арнір, г(ґ)анок, (г)ґалаґ(г)ан;

г) ґ(г)алоша, (ґ)гроза, г(ґ)ромаддя, ґ(г)аґ(г)ара.

10. Знайти рядки слів, у яких не можна переносити слова:

а) віддати, міддю, насіння;

б) гудзик, академія, АЕС, ополонка;

в) підігріти, майка, надія, раджу;

г) розрісся, лимонний, гарбуз, річечка.

11. Знайти рядок слів, записаних за фонетичним принципом:

а) джміль, Жанна, книжці;

б) сіно, чотири, сховати;

в) живе, явір, кишеня;

г) вілла, земля, багатий.

12. Назвати вид орфограми у словах вечірній, земля, терплячий:

а) ненаголошені голосні в коренях слів, що перевіряються наголо­сом;

б) ненаголошені голосні, що не перевіряються наголосом;

в) ненаголошені голосні в коренях слів;

г) ненаголошені голосні в коренях слів, що не перевіряються наго­лосом.

 

II варіант

1. Знайти правильне твердження:

а) голосних звуків усього 10;

б) український алфавіт складається з 33 букв;

в) усього 9 пар твердих і м'яких приголосних;

г) в українському алфавіті всього 22 приголосних звуки.

2. Знайти помилку в записі твердих і м'яких приголосних:

а) [б] — [б']; [п] — [п']; [ж] — [ж'];

б) [р] — [р']; [н] — [н']; [ц] — [ц'];

в) [з] — [з']; [м] — [м']; [д] — [д'];

г) [с] — [с']; [дз] — [дз']; [л] — [л'].

3. Знайти рядок слів, у яких немає дзвінких приголосних:

а) береза, пуп'янок, дивина;

б) ссати, шишка, косити;

в) ім'я, диван, тінь;

г) хочете, татусь, кістка.

4. Знайти рядок слів, в якому всі мають м'які приголосні:

а) усний, поєдинок, чимало, сам;

б) бачать, ріка, льон, пень;

в) учитель, лелека, брат, очерет;

г) гніздо, він, конкурс, сон.

5. Знайти рядок слів, у якому букви я, ю, є позначають один звук:

а) яблуко, єнот, Яна, м'яч;

б) палає, Вітюша, течія, ярок;

в) ряд, тюль, нового, ярок;

г) ряст, подяка, майбутнє, бюст.

6. Знайти рядки слів, у яких допущені помилки при переносі:

а) схід-ний, по-лон, півден-ний;

б) пере-дгроззя, сі-льсь-кий, господарств-о, І. Я.Франко;

в) пра-дід, хліб, сіль-ський, по-ле;

г) знад-вору, передгрозз-я, о-сінь, прив'-язь.

7. Знайти рядки слів, у яких неправильно наголошені слова:

а) завершити, завидки, жалібно;

б) навхрест, надвоє, лосячий, завидна;

в) єретик, жасмин, дурисвіт, еліпсис;

г) надкус, масляний, лічити, загадка.

8. Знайти рядок слів, у якому всі слова записані за орфографічними пра­вилами:

а) крохмаль, хлопець, солдат, зима;

б) пором, пробеває, козак, робота;

в) борсук, ведмідь, блищати, легенький;

г) коровай, солома, вечірній, періг.

9. Знайти рядок слів, у якому в усіх словах пишеться буква ґ:

а) г(ґ)ніт, г(ґ)ладіолус, г(ґ)лаукома, г(ґ)лузд;

б) г(ґ)аздиня, г(ґ)ехати, Г(Ґ)анна, шваг(ґ)ер;

в) г(ґ)лухар, г(ґ)нобити, г(ґ)овірка, ґ(г)андт;

г) г(ґ)рати, г(ґ)ільце, г(ґ)іпноз, г(ґ)ітара.

10. Знайти рядок слів, в якому слова не можна переносити:

а) деякий, айстра, діжка, життя;

б) гроші, бити, захворіти, дзвоник;

в) пшениця, голова, золотий, лелека;

г) ЛАЗ, олівець, м'яч, ірис.

11. Знайти рядки слів, у яких порушено алфавітний порядок:

а) йод, індик, індіанка, Індонезія;

б) машина, неформальний, оборонний, опечатаний;

в) кисет, киселик, кисень, кислити;

г) кляузний, кмітливий, книгарня, княжна.

12. Назвати вид орфограми у словах вечірній, земля, терплячий:

а) ненаголошені голосні в коренях слів;

б) ненаголошені голосні, що перевіряються наголосом;

в) ненаголошені голосні, що не перевіряються наголосом;

г) наголошені голосні в коренях слів.

Варіанти правильних відповідей до тестових завдань:

Номери завдань

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Варіант 1

г

в

в

г

в

а, в

б, г

б

в

б, в

б

а

Варіант 2

б, в

а, в

б, г

б

г

б, г

б, г

в

б

г

а, в

в

V. Проведення контрольного аудіювання тексту наукового стилю

Читання вчителем незнайомого тексту і сприймання його учнями

АСКАНІЯ-НОВА  

Уже давно розорано таврійські степи. І тільки тут, в Асканії-Новій, збережено ділянку заповідного цілинного степу з його рослинним і тва­ринним світом.

Ідеш-пливеш безкраїм, запашним морем, а над головою синє море та тремтливо-радісні дзвіночки жайворів.

А коли втомишся шарудіти сріблястими хвилями й запаморочить­ся голова від терпкого запаху полину, приємно лягти горілиць на м'яку траву й довго-довго дивитися на білі вітрила хмар.

Асканійський зоопарк — акліматизаційний центр диких тварин — виник наприкінці ХІХ століття, коли в безводному степу було викопано колодязі, створено штучні ставки, закладено ботанічний парк, у якому зібрали дерева й кущі різних кліматичних зон; тоді ж було завезено звірів і птахів із різних континентів: страусів з Африки, Австралії та Півден­ної Америки, бізонів з Північної Америки, зебу з Індії, фазанів з Китаю, оленів з Далекого Сходу.

Гостролистий красень середньої смуги — клен, кряжиста кримська сосна, дуби пірамідальні й колоноподібні, розкидистий велетень — в'яз, гордість північних лісів — ялина.

Парк було закладено наприкінці минулого століття відомим укра­їнським садівником і паркобудівником В. Владиславським-Падалкою. Протягом десятиріч працею вчених багатьох поколінь у ньому зібрано дерева та кущі з різних країн світу.

Ботанічний парк Асканії-Нової виконано в ландшафтному стилі. Він більше схожий на природний ліс з галявинами й масивами. І як у лісі, тут можна заблудитися — так вигадливо переплітаються стежки під низь­кими кронами дерев. Центром художньої композиції парку є ставок.

Звідси й можна починати знайомство з тваринним світом заповід­ника. Пернате царство його налічує понад шістдесят видів. Білі та чор­ні лебеді, фламінго, єгипетські, сірі, гірські, білі гуси, крижні, нирки, мандаринки утримуються вільно на ставках. Працівники заповідника наглядають за їхнім гніздуванням, виведенням пташенят, підгодовують птахів.

У вольєрах утримуються рідкісні види: страуси африканські, ему та нанду, фазани, куріпки, орли, вінценосні журавлі, папуги. Першими зустрічають туристів на асканійських ставках білі красені лебеді. Їх ба­гато — близько сотні. Свої гнізда вони будують на островах та в гуща­вині парку. М'яку асканійську зиму лебеді звичайно проводять на про­сторій гладіні ставків.

Гордість заповідника чорні австралійські лебеді. Вони також доб­ре акліматизувалися, й щорічно їх кількість зростає.

На ставках стоїть безугавне ґелґотіння гусей та качок. Добре прижи­лися тут й активно гніздяться білі полярні, єгипетські та сірі гуси. Гра­ціозність птахів, багатство кольорів цього неляканого пташиного цар­ства дивовижні.

У просторих вольєрах зоопарку, а також у степу, утримуються твари­ни і птахи з багатьох країн світу. Тут можна побачити найбільшого птаха нашої планети африканського страуса. Його зріст майже два метри. І яйця страус несе вагою понад два кілограми. Два інших види — австра­лійські ему та південноамериканські панду — значно менших розмірів. Вони добре розмножуються у заповіднику.

У степу пасуться сумирні, з оливковими очима, лами. Їхня батьків­щина — Південна Америка.

Асканія-Нова — унікальний куточок природи, жива пам'ятка люд­ській доброті та працелюбству, жива скарбниця, яку бережуть і збагачу­ють учені, працівники заповідника,— невтомні друзі й перетворювачі природи (З фотоальбому «Асканія-Нова»).

Виконання завдань тестового характеру за змістом тексту

1. В Асканії-Новій збережено ділянку степу:

а) заповідного, унікального;

б) цілинного і штучного;

в) недоторканого;

г) заповідного, цілинного.

2. Хмари над Асканією-Новою схожі на:

а) білі фігурки; б) білі вітрила;

в) біло-блакитні вітрила; г) великі вітрила.

3. Асканійський зоопарк виник:

а) на початку ХІХ ст.; б) у ХІХ ст.;

в) у середині ХІХ ст.; г) наприкінці ХІХ ст.

4. Асканія-Нова є базою:

а) Асканійського науково-дослідницького інституту тварин­ництва;

б) Українського науково-дослідницького інституту тваринництва степових районів ім. Іванова;

в) Українського науково-дослідницького інституту;

г) Українського інституту ім. Іванова.

5. Територія парку становить:

а) 60 гектарів; б) 100 гектарів;

в) 45 гектарів; г) 170 гектарів.

6. Ким було закладено парк?

а) Іваном Франком;

б) М. Ф. Івановим;

в) В. Владиславським-Падалком;

г) І. Падалком-Владиславським.

7. Що є центром художньої композиції парку?

а) Ставок; б) озеро;

8. в) пам'ятник; г) велике дерево.

Скільки видів птахів налічується у заповіднику?

а) Понад 100 видів; б) понад 64 види; в) понад 15 видів; г) понад 60 видів.

9. Що являється гордістю заповідника?

а) Лебеді;

б) чорні австралійські лебеді;

в) качки;

г) вінценосні журавлі.

10. Який зріст африканського страуса?

а) 33 метри; б) 2,5 метри; в) 2 метри; г) 4 метри.

11. Яка основна думка тексту?

а) Розповісти про унікальний куточок природи південної України;

б) познайомити з фауною України;

в) познайомити з флорою України;

г) розповісти про науково-дослідницький інститут тваринництва.

12. Чим є Асканія-Нова для сучасників?

а) Живим пам'ятником;

б) унікальним заповідником;

в) найкращим зоопарком;

г) живою пам'яткою людській доброті та працелюбству.

Правильні відповіді: 1) г; 2) б; 3) г; 4) б; 5) г; 6) в; 7) а; 8) г; 9) б; 10) в; 11) а; 12) г.

VI. Організований збір зошитів

VII. Відповіді вчителя на питання учнів

VIII. Домашнє завдання

1. Повторити вивчений теоретичний матеріал.

2. Скласти кросворд, ребус чи шараду за вивченим матеріалом.

Категория: УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК | Добавил: tineydgers | Теги: для вчителя, українська мова, план-конспект уроку, Урок української мови, скачати безкоштовно, урок украинского языка, відкритий урок
Просмотров: 2255 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
» Поиск
» АСТРОНОМИЯ

УДИВИТЕЛЬНАЯ
  АСТРОНОМИЯ


ЗАГАДОЧНАЯ СОЛНЕЧНАЯ
  СИСТЕМА


АСТРОНОМИЯ В ВОПРОСАХ И
  ОТВЕТАХ


УДИВИТЕЛЬНАЯ
  КОСМОЛОГИЯ


КРОССВОРДЫ ПО АСТРОНОМИИ

» ИНФОРМАТИКА

ЗАНИМАТЕЛЬНАЯ
  ИНФОРМАТИКА


К УРОКАМ
  ИНФОРМАТИКИ


СПРАВОЧНИК ПО
  ИНФОРМАТИКЕ


ТЕСТЫ ПО ИНФОРМАТИКЕ

КРОССВОРДЫ ПО
  ИНФОРМАТИКЕ

» ОБЩЕСТВОЗНАНИЕ

РАБОЧИЕ МАТЕРИАЛЫ К
  УРОКАМ В 7 КЛАССЕ


ТЕСТЫ. 9 КЛАСС

САМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ
  РАБОТЫ. 9 КЛАСС


КОНТРОЛЬНЫЕ РАБОТЫ В
  ФОРМАТЕ ЕГЭ


ШКОЛЬНЫЕ ОЛИМПИАДЫ
   ПО ОБЩЕСТВОВЕДЕНИЮ

» ХИМИЯ
» ОБЖ

ЧТО ДЕЛАТЬ ЕСЛИ ...

РЕКОРДЫ СТИХИИ

РАБОЧИЕ МАТЕРИАЛЫ К
  УРОКАМ ОБЖ В 11 КЛАССЕ


ПРОВЕРОЧНЫЕ РАБОТЫ ПО
  ОБЖ


ТЕСТЫ ПО ОБЖ. 10-11 КЛАССЫ

КРОССВОРДЫ ПО ОБЖ

» МХК И ИЗО

СОВРЕМЕННАЯ
  ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ИСКУССТВА


ВЕЛИКИЕ ТЕАТРЫ МИРА

САМЫЕ ИЗВЕСТНЫЕ
  ПАМЯТНИКИ


МУЗЕЕВ МИРА

ВЕЛИКИЕ СОКРОВИЩА МИРА

СОКРОВИЩА РОССИИ

ИЗО-СТУДИЯ

КРОССВОРДЫ ПО МХК

» ЕСТЕСТВОЗНАНИЕ

ЕСТЕСТВОЗНАНИЕ. БАЗОВЫЙ
  УРОВЕНЬ. 10 КЛАСС


УДИВИТЕЛЬНАЯ ИСТОРИЯ
  ЗЕМЛИ


ИСТОРИЯ ОСВОЕНИЯ ЗЕМЛИ

ВЕЛИЧАЙШИЕ
  АРХЕОЛОГИЧЕСКИЕ ОТКРЫТИЯ


УДИВИТЕЛЬНЫЕ ОТКРЫТИЯ
  УЧЕНЫХ


РАЗВИВАЮШИЕ ЭКСПЕРИМЕНТЫ
  И ОПЫТЫ ПО
  ЕСТЕСТВОЗНАНИЮ


САМЫЕ ИЗВЕСТНЫЕ
  НОБЕЛЕВСКИЕ ЛАУРЕАТЫ

» ГОТОВЫЕ СОЧИНЕНИЯ

РУССКИЙ ЯЗЫК

РУССКАЯ ЛИТЕРАТУРА

ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА
  (на русск.яз.)


УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК

УКРАИНСКАЯ ЛИТЕРАТУРА

ПРИКОЛЫ ИЗ СОЧИНЕНИЙ

» ПАТРИОТИЧЕСКОЕ ВОСПИТАНИЕ
» УЧИТЕЛЬСКАЯ
» МОСКВОВЕДЕНИЕ ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ

ЗНАКОМИМСЯ С МОСКВОЙ

СТАРАЯ ЛЕГЕНДА О
  МОСКОВИИ


ПРОГУЛКИ ПО
  ДОПЕТРОВСКОЙ МОСКВЕ


МОСКОВСКИЙ КРЕМЛЬ

БУЛЬВАРНОЕ КОЛЬЦО

» ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ОБО ВСЕМ НА СВЕТЕ
» ПОЗНАВАТЕЛЬНО И ЗАНИМАТЕЛЬНО

ДИКОВИНКИ СО ВСЕГО МИРА

УДИВИТЕЛЬНАЯ ЛОГИКА

ЗАНИМАТЕЛЬНАЯ
  ПСИХОЛОГИЯ


МИНЕРАЛЫ И ДРАГОЦЕННЫЕ
  КАМНИ


УДИВИТЕЛЬНАЯ АРХЕОЛОГИЯ

ДИВНАЯ ПАЛЕОНТОЛОГИЯ

» БЕСЕДА ПО ДУШАМ С ТИНЕЙДЖЕРАМИ

МЕЖДУ НАМИ ДЕВОЧКАМИ

МЕЖДУ НАМИ МАЛЬЧИКАМИ

НАС ЖДЕТ ЭКЗАМЕН

» Статистика

Онлайн всего: 15
Гостей: 15
Пользователей: 0
» Вход на сайт

» Друзья сайта
Copyright MyCorp © 2024 Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Каталог сайтов и статей iLinks.RU Каталог сайтов Bi0